Menu

3ο φιλανθρωπικό τουρνουά Ξυλοκάστρου: "Γίνε ο ήρωας του Παναγιώτη Ραφαήλ"

Με γιορτινό κλίμα, διεξάχθηκε το 3ο φιλανθρωπικό τουρνουά Ξυλοκάστρου: "Γίνε ο ήρωας του Παναγιώτη Ραφαήλ"!!
Στο τουρνουά έλαβαν μέρος αθλητές από σωματεία της Κορινθίας, ΕΑ Βόχας , Λέων Κορινθίας, Ποσειδών Λουτρακίου και φυσικά του διοργανωτή Α. Ο. Ξυλοκάστρου , αλλά και από σωματεία την Πάτρα, Αθήνα, Αίγιο και την Κω! Οι αγωνιζόμενοι χωρίστηκαν σε δύο κατηγορίες. Στην πρώτη κατηγορία έλαβαν μέρος 16 αρχάριοι αθλητές και στην δεύτερη 35 ενέργεια, βετεράνοι και ανεξάρτητοι αθλητές.
Και στις δύο κατηγορίες σχηματίστηκαν ταμπλό παρηγοριάς. Σε όλους τους αθλητές που κατέκτησαν τις τρεις πρώτες θέσεις και στα κυρίως ταμπλό και στα παρηγοριάς, απονεμήθηκαν μετάλλια.

rafail.poso
Οι νικητές σε όλες τις κατηγορίες:
Κατηγορία προχωρημένων:
1) Κορδαλής Νίκος
2) Σούλα Αντώνης
3) Σωτηρόπουλος Δημήτρης
3) Τσιτζιλώνης Σπύρος

Β' κατηγορία προχωρημένων:
1) Τσιτζιλώνης Θύμιος
2) Ζάρρος Ανδρέας
3) Τσαμάκος Δημήτρης
3) Κακλαμάνης Απόστολος

Κατηγορία Junior:
1) Κορδαλής Παναγιώτης
2) Αθανασίου Μανώλης
3) Ηλίας Λευτέρης
3) Μπαλής Γιώργος

Β' Κατηγορία Junior:
1) Μπονάτσος Σωτήρης
2) Μπαλή Κωνσταντίνα
3) Πρεδάρης Γιώργος
4) Καραγεώργος Νίκος

Διαβάστε περισσότερα...

3o Ανοιχτό Τουρνουά Πινγκ-Πονγκ Ξυλοκάστρου

Γίνε ο ήρωας του Παναγιώτη-Ραφαήλ!!! 

Τη Κυριακή 27/10 ο Α.Ο. Ξυλοκάστρου διοργανώνει φιλικό ανοιχτό τουρνουά πινγκ πονγκ. Όλα τα έσοδα θα διατεθούν στην οικογένεια του μικρού Παναγιώτη -Ραφαηλ!!!
Στο τουρνουά μπορούν να συμμετέχουν και απλοί φίλοι του αθλήματος χωρίς να είναι ενεργοί αθλητές, ανεξάρτητου επιπέδου, φύλου, ηλικίας. Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη.

Συνημμένα αρχεία:
Διαβάστε περισσότερα...

Ξεκίνημα με το δεξί για την ομάδα μας στο πρωτάθλημα Β’Εθνικης Δ.Ελλαδας στο Πινγκ Πονγκ

Με ωραίους και δυνατούς αγωνες ξεκίνησε η Β’Εθνικη Δ.Ελλαδας στη Πάτρα, τη Κυριακή 6/10.
Ο Αθλητικός Όμιλος Ξυλοκάστρου (ΑΟΞ) με σπουδαίες εμφανίσεις κέρδισε και τους τρεις αγωνες που έδωσε,με Πρέβεζα 4-0,με Φοίνικες 4-1 και Γαλήνη Πατρών 4-1.
Η ομάδα μας με τους Γεωργιου Γ., Σιαμπο Χρ.,Σουλα Αν.,Γεωργιου Δ. και με αρχηγό το βετεράνο και εξαιρετικό Τάσο Δασκαλόπουλο έδειξε τη δυναμική της για τη συνέχεια του πρωταθλήματος, που θα πραγματοποιηθεί στη πόλη της Καλαμάτας στις 17/11.
Καλή συνέχεια στην ομάδα μας !

Διαβάστε περισσότερα...

Έναρξη πρωταθλήματος Β Εθνικής Κατηγορίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2019-2020 ΓΙΑ ΤΟΝ Α.Ο.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

Την ερχόμενη Κυριακή 6 Οκτωβρίου  στο κλειστό γυμναστήριο στο Κουκούλι της Πάτρας,  ο Α.Ο.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής. Στόχος της ομάδας είναι να πλασαριστεί στις τρεις πρώτες θέσεις του πρωταθλήματος.
Κάθε ομαδικός αγώνας κρίνεται στις 4 ατομικές νίκες. Αν το σκορ ομάδων πάει στο 3-3 τότε η νίκη θα κριθεί στο διπλό.
Η πρώτη αγωνιστική περιλαμβάνει τρεις ομαδικούς αγώνες.
Αρχικά, ο Α.Ο.Ξ θα κληθεί να αντιμετωπίσει την Πρέβεζα που θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στην Β' Εθνική, όμως αποτελείται από πολύπειρους αθλητές με συμμετοχές σε διεθνή τουρνουά βετεράνων. Στη συνέχεια τους έμπειρους Φοίνικες Πάτρας και τέλος την δυνατή ομάδα της Γαλήνης Πάτρας.
Η ομάδα μας στοχεύει να πετύχει τρεις νίκες για να μπει για τα καλά στο κυνήγι της πρώτης τριάδας.
Οι αγώνες αρχίζουν στις 11:00.

Διαβάστε περισσότερα...

Πρόγραμμα Αγώνων Β Εθνική Ανδρών Δυτική Ελλάδα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΕΔΡΑ

6/10/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

17/11/2019

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

9/2/2020

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

23/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

Διαβάστε περισσότερα...