Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Πρόγραμμα Αγώνων Β Εθνική Ανδρών Δυτική Ελλάδα

Πρόγραμμα Αγώνων Β Εθνική Ανδρών Δυτική Ελλάδα
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β

ΕΔΡΑ

6/10/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

6/10/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

17/11/2019

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

17/11/2019

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

5/1/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

26/1/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ

9/2/2020

11.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

11.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

13.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΤΡΑ

9/2/2020

15.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΤΡΑ

23/2/2020

11.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

11.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

13.00

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ

ΠΑΛ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ

ΟΕΑ ΛΕΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΑΟ ΠΑΓΩΝΑ

ΑΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΕΡΒΕΝΙ

23/2/2020

15.00

ΦΕΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΟΕΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΕΡΒΕΝΙ

Developed by © kwtakis. All rights reserved. | Υπό την αιγίδα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης